تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - نامه بازیگر کبرا 11 برای همسر پیمان ابدی
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 12 خرداد 1390
 بازیگر نقش «سمیر» مجموعه «هشدار برای كبری 11» در نامه‌ای دیر‌هنگام به همسر پیمان ابدی نوشت: دوست دارم بدانید كه دوست عزیزم پیمان به‎خاطر شور و اشتیاق و استعداد شگرفش در اجرای حركات و بدلكاری‌های خارق‌العاده، همواره مورد تحسین و ستایش من بوده و هست. به نوشته تهران امروز، «اردوان آتالای» بازیگر نقش «سمیر» مجموعه تلویزیونی «هشدار برای كبری 11» در نامه‌ای خطاب به همسر «پیمان ابدی»، درگذشت این بدلكار سینمای ایران را كه بیش از دو سال پیش حین انجام عملیات بدلكاری جان باخت، تسلیت گفت.

متن این نامه كه با كمی تاخیر به دست همسر پیمان ابدی رسیده، به شرح زیر است: دوست دارم بدانی كه دوست عزیزم پیمان به‌خاطر شور و اشتیاق و استعداد شگرفش در اجرای حركات و بدلكاری‌های خارق‌العاده، همواره مورد تحسین و ستایش من بوده و هست. او بارها از من دعوت كرد تا به ایران بیایم و او را ببینم؛ ولی متاسفانه به‌دلیل مشغله و فشردگی كار نتوانستم به این سفر بیایم و خوشحال می‌شوم در اولین فرصت بتوانم جبران كنم.برایتان بهترین‌ها و آینده‌ای روشن را آرزو می‌كنم و بدان، غم و اندوه عمیق این فاجعه تكان‌دهنده در وجود من باقی می‌ماند.

«پیمان ابدی» 16 اردیبهشت‌ماه 88، حین انجام عملیات بدلكاری تله‌فیلم «چشم‌های نامحسوس» درگذشت.
طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: نامه بازیگر کبرا 11 برای همسر پیمان ابدی، پیمان ابدی، نامه سمیر به خانواده پیمان ابدی، پیمان، ابدی، سمیر کبرا 11، سریال کبرا 11، کبرا 11، کبری 11،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon