تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - همه چیز درباره آنچه در نود گذشت!
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 11 بهمن 1390جلال مرادی که ناظر این هفته بازی سپاهانی ها بود به دلیل سردی هوا کاپشن این تیم زرد پوش اصفهانی را به تن کرد تا بیش از این سردی هوا را احساس نکند. اما نکته جالبی که برنامه نود روی آن زوم کرده بود این بود که مرادی این کاپشن را در یک نایلون گذاشت وهمراه خودش برد.در برنامه نود که این صحنه را با صدای مزدک میرزایی روی آنتن برد آمد که به نظر شما در این نایلون چه چیزی قرار داده شده است؟

شفاف: برنامه نود این هفته در فاصله ۳ روز مانده به دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس روی آنتن شبکه سوم سیما رفت و به بازی های هفته بیست و سوم لیگ برتر پرداخت.

فردوسی پور در برنامه این هفته خود از هوشنگ نصیرزاده دعوت به عمل آورد تا کارشناسی داوری مسابقه را برعهده داشته باشد. نظرسنجی نود نیز در خصوص نتیجه دربی هفتاد و چهارم بود که در پایان بیش از ۴۶ درصد از هواداران به برتری استقلال رای دادند.

پدیده راه آهن خودش را لو نداد
امید عالیشاه، پدیده این فصل راه آهن از پاسخ دادن به سوال نظرسنجی نود طفره رفته و طرف هیچ یک از سرخابی ها را نگرفت. وی تنها ابراز امیدواری کرد که این مسابقه مساوی نشود.
این بازیکن جوان از آرزوی خدمت به تیم ملی ایران گفت و در ابتدای اظهارات خود از حمید علیدوستی مربی سابق خود نیز تقدیر و تشکر کرد.

وقتی میز فردوسی پور لق زد
عادل فردوسی پور که امشب امید عالی شاه بازیکن جوان تیم راه آهن را به برنامه نود دعوت کرده بود در همان ابتدای مصاحبه اش با این بازیکن زمانی که می خواست دستانش را به میز مقابلش تکیه بدهد میز شروع به حرکت کردن کرد که عادل بلافاصله با خنده به عوامل پشت صحنه اشاره کرد که چرا این میز لق می زند؟ البته در حد فاصل آیتم دوربین نود این مشکل حل شد.

یک زن راننده اتوبوس تیم فوتبال شد
راننده اتوبوس تیم فوتبال مس سرچشمه خانمی از اهالی شهر کرمان بود.
این خانم که مدعی بود ۱۰ سال است گواهینامه پایه یک رانندگی داشته و مربی آموزشگاه رانندگی است بازیکنان تیم فوتبال مس سرچشمه را از شهر کرمان به سرچشمه رساند.

پنالتی استقلال درست نبود، پنالتی تراکتور گرفته نشد
هوشنگ نصیرزاده، کارشناس داوری کشورمان در خصوص جنجال های صورت گرفته در دیدار تیم های استقلال و تراکتور نظر کارشناسی داد.
وی معتقد بود پنالتی اول استقلال صحیح نبوده و توپ به سینه بازیکن تراکتور برخورد کرد. در مقابل خطای میثم حسینی روی بازیکن تراکتور خطا بود و یک پنالتی به سود تراکتور گرفته نشد. نصیرزاده پنالتی دوم استقلال را صحیح دانست.
این کارشناس داوری کشورمان در ادامه به گله مندی از فدراسیون فوتبال از چینش داوری های هفته بیست و سوم پرداخت و اظهار داشت که این بازی را مظفری زاده بهتر سوت می زد.

کاپشن سپاهان جنجال به پا کرد
جلال مرادی که ناظر این هفته بازی سپاهانی ها بود به دلیل سردی هوا کاپشن این تیم زرد پوش اصفهانی را به تن کرد تا بیش از این سردی هوا را احساس نکند.
اما نکته جالبی که برنامه نود روی آن زوم کرده بود این بود که مرادی این کاپشن را در یک نایلون گذاشت وهمراه خودش برد.در برنامه نود که این صحنه را با صدای مزدک میرزایی روی آنتن برد آمد که به نظر شما در این نایلون چه چیزی قرار داده شده است؟
جلال مرادی که مهمان تلفنی این برنامه بود در این مورد می گوید: من خودم این کاپشن را دارم و سالهاست که این از آن استفاده می کنم.شب قبل هوا شناسی گفت که فردا هوا سرد می شود و من هم این کاپشن را با یک دستکش همراه خودم در یک نایلون به داخل ورزشگاه بردم.
او این را گفت و ادامه داد: شما فیلم بازی را ببینید.کاپشن من کوتاه تر از کاپشن سپاهانی ها است.من خودم پول دارم،آنقدر بیایم از اینها کاپشن بگیرم.

قلعه نوعی رفتار هواداران تراکتور را محکوم کرد
امیر قلعه نوعی یکی از مهمانان برنامه نود بود و در خصوص داوری ما امسال از داوری لطمه های بسیاری خوردیم. بهتر است برای تیم های هر ۴ یا ۵ بازی یکبار یک داور را بزارند تا شک و شبهه پیش نیاید.
من رفتار هواداران تراکتور را محکوم می کنم اما با توجه به شور و شوق این هواداران با این مشکلاتی که در جامعه هست، وقتی این بلا سر تیمش می آید از لحاظ روحی روانی به هم می ریزد.

مظلومی: بازی با تراکتور فرقی با بازی های دیگر نداشت
سرمربی استقلال درخصوص حوادث بعد از بازی با تراکتور در ورزشگاه یادگار امام تبریز گفت: گلوله های برفی از ابتدای مسابقه بر سر ما می بارید و وقتی من می خواستم قبل بازی تمرین را تماشا کنم، نتوانستم به زمین مسابقه بیایم.
وی در ادامه در خصوص اشتباهات داوری این مسابقه اظهار داشت: این بازی هیچ فرقی با بازی های دیگر نمی کند و ۳ امتیازی بود. به همین دلیل باید بگویم نباید این قدر فشار روی داور بیاوریم و تا این حد موضوع را پیگیری کنیم.

کنایه فردوسی پور به حرکت سمبولیک تراکتوری ها
شکستن صندلی های ورزشگاه یادگار امام(ره)تبریز از جمله نکاتی است که عادل فردوسی پور در برنامه اش به آن اشاره کرد.او حتی در این زمینه هم از امیر قلعه نویی که مهمان تلفنی برنامه بود در این مورد سوال کرد که قلعه نویی گفت:«من با کلیت این قضیه مخالفم و هرگز از این کار زشت حمایت نمی کنم،اما به هر حال طرفدار به ورزشگاه می آید و وقتی حق تیمش را می خورند ناراحت می شود.»
این در حالی بود که پس از این اظهار نظر فردوسی پور در جواب قلعه نویی گفت:«البته این بار جاسم کراری نیست که طرفداران در یک حرکت خودجوش و سمبولیک صندلی به دست به ورزشگاه بیایند تا مسئولان فوتبال کشور این بازیکن را ببخشند.»
طبقه بندی: فوتبال،  مطالب جالب، 
برچسب ها: اخبار برنامه 90، اخبار برنامه نود، برنامه 90، برنامه 90 10 بهمن، برنامه 90 11 بهمن، برنامه 90 بهمن، برنامه 90 دیشب، برنامه نود، برنامه نود 10 بهمن برنامه نود، برنامه نود 11 بهمن، برنامه نود دیشب برنامه نود، تصویر برنامه 90، تصویر برنامه نود، خبر برنامه 90، خبر برنامه نود، داستان برنامه 90، داستان برنامه 90 10 بهمن، داستان برنامه 90 11 بهمن، داستان برنامه نود دیشب، دیشب برنامه 90، عکس برنامه 90، عکس برنامه نود، ماجرای برنامه 90، ماجرای برنامه 90 11 بهمن، ماجرای برنامه نود 10 بهمن، ماجرای برنامه نود 11 بهمن، ماجرای برنامه نود دیشب، موضوع برنامه 90، موضوعات برنامه 90، همه چیز درباره آنچه در نود گذشت، چه گذشت در برنامه 90، چه گذشت در برنامه نود دیشب، کلوب فور یو،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon