تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - مذاکره هدایتی با عابدینی برای خرید داماش
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 11 بهمن 1390


تیم فوتبال داماش گیلان که در ماه‌های گذشته و پس از افشای پرونده بزرگ اختلاس میلیاردی در کشور، دچار مشکلات مالی شدیدی شده است، برای فرار از بحران مالی که مدیران آن گرفتارش شده‌اند باب مذاکره را با خریداران بخش خصوصی آغاز کرده است که یکی از آن‌ها حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین است.


مهر: کسب اطلاع کرد مذاکرات مقدماتی بین امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان با حسین هدایتی رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و مالک فعلی باشگاه دسته اولی استیل آذین صورت گرفته و قرار است در صورت برطرف شدن موانع قضایی که بی‌ارتباط با پرونده اختلاس بزرگ سه هزار میلیاردی نیست، این انتقال قطعی شود.

یکی از نزدیکان حسین هدایتی که خواست نامی از او برده نشود با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت که مذاکراتی در این زمینه صورت گرفته است اما مشکلاتی که در پرونده اختلاس بزرگ مربوط به مسئولان داماش می‌شود، موانعی را ایجاد کرده که طرفین در حال برطرف کردن آن هستند.

یکی از نزدیکان امیر عابدینی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید این خبر از ملاقات دوشنبه شب عابدینی با حسین هدایتی برای نهایی کردن این انتقال و بررسی راه‌های برطرف کردن موانع قضایی خبر داد.
طبقه بندی: مطالب جالب،  فوتبال، 
برچسب ها: اخبار حسین هدایتی، اخبار هدایتی، تصاویر حسین هدایتی، تصاویر هدایتی، تصاویری از حسین هدایتی، تصاویری از هدایتی، تصویر جدید حسین هدایتی، تصویر حسین هدایتی، تصویر هدایتی، حسین هدایتی، خبر حسین هدایتی، خبر خرید داماش توسط حسین هدایتی، خبر خرید داماش توسط هدایتی، خبر خریدن داماش به دست حسین هدایتی، خبر خریدن داماش توسط هدایتی، خبر فروش داماش به حسین هدایتی، خبر فروش داماش به هدایتی، خبر هدایتی، خبرهایی از حسین هدایتی، خرید داماش توسط حسین هدایتی، عکس جدید حسین هدایتی، عکس حسین هدایتی، عکس هدایتی، عکسهای حسین هدایتی، عکسهای هدایتی، عکسهایی از حسین هدایتی، عکسهایی از هدایتی، فروش داماش به حسین هدایتی، مذاکره هدایتی با عابدینی برای خرید داماش، هدایتی، کلوب فور یو،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon