تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - اعتراض شهرام جزایری به مستند صراط
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 11 بهمن 1390


وکیل شهرام جزایری در نامه‌ای به صدا و سیما با انتقاد از مستند صراط اعلام کرد که این مستند را تحت پیگرد قانونی قرار می‌دهد.
فارس: وکیل شهرام جزایری در نامه‌ای به صداوسیما از پخش مستند صراط به شدت اعتراض کرد.
قسمت دوم مستند “صراط” که دیشب و در پایان خبر بیست و سی شبکه دوم و خبر ۲۱ شبکه اول به بررسی فرار و نشیب‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی در ۳۲ سال اخیر پرداخت، اعتراض شدید شهرام جزایری را به دنبال داشت.

وکیل شهرام جزایری در نامه‌ای به صدا و سیما با انتقاد از مستند صراط اعلام کرد که این مستند را تحت پیگرد قانونی قرار می‌دهد.

در این نامه به پخش اسناد تصویری مربوط به محاکمه شهرام جزایری به شدت اعتراض شده است.

پخش مستند صراط از شنبه هفته جاری آغاز شده و قرار است که پخش این مستند تا ۲۰ بهمن ادامه یابد.
طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: اخبار از شهرام جزایری، اخبار تازه از شهرام جزایری، اخبار تازه از مستند صراط، اخبار شهرام جزایری، اخبار مستند صراط، اعتراض شدید شهرام جزایری، اعتراض شدید شهرام جزایری به صراط، اعتراض شدید شهرام جزایری به مستند صراط، اعتراض شهرام جزایری به مستند صراط، تصویر شهرام جزایری، جدیدترین خبر از شهرام جزایری، خبر از شهرام جزایری، خبر از مستند صراط، خبر ازشهرام جزایری، خبر تازه از شهرام جزایری، خبر تازه از مستند صراط، خبر جدید از شهرام جزایری، خبر جدید از مستند صراط، خبر شهرام جزایری، خبر مستند صراط، خبرهایی از شهرام جزایری، خبرهایی از مستند صراط، در مورد شهرام جزایری، در مورد مستند صراط، درباره شهرام جزایری، درباره مستند صراط، سازندگان مستند صراط، سایت تفریحی، سایت سرگرمی، شهرام جزایری، عکس شهرام جزایری، عکس مستند صراط، میهن98، وکیل شهرام جزایری،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon