تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر + عکس
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 10 بهمن 1390


حضور این فرد در میدان التحریر توجه بسیاری از تظاهر کنندگان مصری را بخود جلب کرد بگونه ای که رسانه ها نیز به سمت این مدعی رفته و ادعاهای او را برای انتشار ضبط کردند،این مدعی دورغین همچنین البرادعی ازچهره های مشهور مصر رانائب خود برای انقلاب مصر معرفی کرد .

یکی از تظاهر کنندگان میدان التحریر مصر مدعی شد امام زمان است.
به گزارش البرز ظهر امروز فردی که با عمامه سبز وارد میدان التحریر مصر شدمدعی شد امامی که براساس اعتقاد شیعه قرار است روز جمعه ظهور کند،اوست!.
حضور این فرد در میدان التحریر توجه بسیاری از تظاهر کنندگان مصری را بخود جلب کرد بگونه ای که رسانه ها نیز به سمت این مدعی رفته و ادعاهای او را برای انتشار ضبط کردند.
بسیاری از جوانان باهدف تمسخر این فرد سوالاتی را از او میپرسیدند که با آرامش وی درقبال سوالات مواجه میشدند.
این مدعی دورغین همچنین البرادعی ازچهره های مشهور مصر رانائب خود برای انقلاب مصر معرفی کرد .
تظاهر کنندگان مصری معتقدند حضور این فرد باهدف تخریب و ایجاد شکاف بین مردم و حامیان انقلاب مصر درمیدان التحریر حاضر شده است.

منبع : البرز نیوز
طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: اخبار از ظهوردروغین امام زمان، اخبار تازه از ظهوردروغین امام زمان، اخبار ظهوردروغین امام زمان، اخبار ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر، تصویر از ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر، تصویر ظهوردروغین امام زمان، تصویر ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر، خبر از ظهوردروغین امام زمان، خبر تازه از ظهوردروغین امام زمان، خبر تازه از ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر، خبر جدید از ظهوردروغین امام زمان، خبر جدید از ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر، خبر ظهوردروغین امام زمان، خبر ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر، خبراز ظهوردروغین امام زمان، خبرهایی از ظهوردروغین امام زمان، خبرهایی از ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر، در مورد ظهوردروغین امام زمان، در مورد ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر، درباره ظهوردروغین امام زمان، درباره ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر، سایت تفریحی، سایت سرگرمی، ظهوردروغین امام زمان، ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر + عکس، عکس از ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر، عکس ظهوردروغین امام زمان، عکس ظهوردروغین امام زمان در میدان التحریر، میهن98،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon