تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - موشک جدید با سرعت مافوق صوت+عکس
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 10 بهمن 1390


نیروی دریای انگلیس از نسل جدید موشک با سرعتی سه برابر سرعت صوت رونمایی کرد.

دریاسالار مارک استانهوپ، فرمانده نیروی دریایی انگلیس جزئیات سیستم دفاع هوایی جدید این کشور را اعلام کرد.

پروژه طراحی و ساخت موشک Sea Ceptor پس از پنج سال کار و با بودجه ۴۸۳ میلیون پوندی به ثمر رسید. از این موشک در ناوچه جنگی مدل ۲۳ نیروی دریایی انگلیس استفاده می شود.

موشک Sea Ceptor قابلیت پوشش منطقه ای به وسعت ۵۰۰ مایل مربع در خشکی و دریا را دارد و سرعت آن سه برابر سرعت صوت اعلام شده است.

این موشک برای ناوچه مدل ۲۳ طراحی شده است، اما به گفته مسوولان وزارت دفاع قابلیت تطبیق و نصب روی دیگر ناوهای جنگی را دارد.

مقامات انگلیسی دستاورد جدید در طراحی موشک Sea Ceptor را یک اقدام دفاعی و تجهیز نیروی دریایی برای مقابله با تهیدات موشکی عنوان کرده اند.
طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: Sea Ceptor، اخبار از موشك جدید با سرعت مافوق صوت، اخبار تازه از موشك، اخبار جدید از موشك، اخبار مارك استانهوپ، اخبار موشك جدید، اخبار موشك جدید با سرعت مافوق صوت، تصویر از موشك جدید با سرعت مافوق صوت، تصویر موشك، تصویر موشك جدید، تصویر موشك جدید با سرعت مافوق صوت، خبر از مارك استانهوپ، خبر از موشك جدید با سرعت مافوق صوت، خبر تازه از مارك استانهوپ، خبر تازه از موشك جدید، خبر تازه از موشك جدید با سرعت مافوق صوت، خبر جدید از مارك استانهوپ، خبر جدید از موشك جدید، خبر جدید از موشك جدید با سرعت مافوق صوت، خبر مارك استانهوپ، خبر موشك جدید، خبر موشك جدید با سرعت مافوق صوت، خبرهایی از مارك استانهوپ، خبرهایی از موشك جدید، خبرهایی از موشك جدید با سرعت مافوق صوت، در مورد موشك، در مورد موشك جدید، در مورد موشك جدید با سرعت مافوق صوت، درباره موشك جدید، درباره موشك جدید با سرعت مافوق صوت، سایت تفریحی، سایت سرگرمی، عکس از موشك جدید با سرعت مافوق صوت، عکس موشك، عکس موشك جدید، عکس موشك جدید با سرعت مافوق صوت، عکسای موشك، مارك استانهوپ، موشك، موشك با سرعتی سه برابر سرعت صوت، موشك جدید با سرعت مافوق صوت، موشك جدید با سرعت مافوق صوت+عکس، موشك جدید با سرعت مافوق صوت/ عکس، میهن98،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon