تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - احتمال محرومیت تراکتور از بازی خانگی
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 10 بهمن 1390


وی با تاسف بار خواندن حرکت تماشاگران تبریزی تاکید کرد: هفته گذشته بود که طرفداران تبریزی رابه خاطر انجام رفتارهای ارزشی در دیدار مقابل داماش گیلان تشویق کردیم ولی متاسفانه روز یکشنبه آنها این اقدام ارزشی را زیر سئوال بردند.


مهر: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: رفتار تماشاگران تراکتورسازی در بازی روز یکشنبه مقابل استقلال و شکستن صندلی‌های ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز جای تاسف دارد.
اسماعیل حسن‌زاده در خصوص حرکت تماشاگران تبریزی مبنی بر شکستن پنج هزار صندلی ورزشگاه یادگار امام (ره) و پرتاب آن به داخل زمین اظهار داشت: هنوز گزارش رسمی بازی به دست ما نرسیده است. البته آقای روغنی، نماینده کمیته انضباطی در استادیوم حاضر بود و گزارش لحظه به لحظه اتفاقات را در اختیار ما قرار می‌داد. با این حال باید صبر کنیم تا گزارش ناظر بازی هم به دست‌مان برسد و بعد از بررسی اتفاقات، رای نهایی را صادر می‌کنیم.

وی با تاسف بار خواندن حرکت تماشاگران تبریزی تاکید کرد: هفته گذشته بود که طرفداران تبریزی رابه خاطر انجام رفتارهای ارزشی در دیدار مقابل داماش گیلان تشویق کردیم ولی متاسفانه روز یکشنبه آنها این اقدام ارزشی را زیر سئوال بردند.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اشاره به نقش اشتباهات داوری در تحریک هواداران یادآور شد: من هم شنیدم که داوری در این اتفاقات نقش داشته است اما ما به دنبال این نیستیم که اشتباهات داوری را از نظر فنی تحلیل کنیم. ضمن اینکه اشتباه یک داور مجوزی برای تخریب و اغتشاش تماشاگران نیست.

حسن‌زاده ادامه داد: البته باید این اتفاقات را از جنبه‌های مختلف بررسی کنیم. طبق آیین نامه هر عملی که نقض مقررات در استادیوم رخ بدهد باید کالبد شکافی شود. اگر معلوم شد شرایطی در حرکات تماشاگران دخیل بوده است حتما این شرایط را لحاظ می‌کنیم.

وی همچنین دامنه جریمه تراکتورسازی را گسترده خواند و تصریح کرد: در قانون برای چنین رفتارهایی مجازات‌های مختلفی پیش بینی شده است، از محرومیت تماشاگران تا سلب میزبانی و کسر امتیاز که بسته به نوع اتفاق می‌توانیم با آن برخورد کنیم. البته همانطور که گفتم هنوز گزارش کامل بازی به دست ما نرسیده است و فکر می‌کنم با توجه به اهمیت مسئله، بعدازظهر امروز به آن رسیدگی کنیم.
طبقه بندی: فوتبال،  مطالب جالب، 
برچسب ها: احتمال محرومیت تراکتور از بازی خانگی، اخبار تماشاگران تراکتور سازی، اخبار محرومیت تراکتور از بازی خانگی، اخبار محرومیت تماشاگران تراکتور سازی، اخبارهای محرومیت تراکتور از بازی خانگی، اخبارهای محرومیت تماشاگران تراکتور سازی، بازی تراکتور سازی، تصاویر تماشاگران تراکتور سازی، تصویر تماشاگران تراکتور سازی، تماشاگران تراکتور سازی، تیم تراکتور سازی، خبر تماشاگران تراکتور سازی، خبر محرومیت تراکتور از بازی خانگی، خبر محرومیت تماشاگران تراکتور سازی، خبرهای محرومیت تراکتور از بازی خانگی، خبرهای محرومیت تماشاگران تراکتور سازی، دلیل محرومیت تماشاگران تراکتور سازی، علت محرومیت تماشاگران تراکتور سازی، عکس تماشاگران تراکتور سازی، عکسهای تماشاگران تراکتور سازی، محرومیت تراکتور از بازی خانگی، محرومیت تراکتور سازی، محرومیت تماشاگران تراکتور سازی،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon