تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - قولنج کردن انگشتان خطرناک است
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 8 بهمن 1390


 یک ارتوپد مرکز آموزشی درمانی تخصصی و فوق تخصصی آیت الله موسوی زنجان، گفت: قولنج کردن مکرر انگشتان دست و پا در درازمدت به تخریب مفاصل منجر می شود.

دکتر’مهران ستاره’ روز پنجشنبه در گفت و گو با  ایرنا، با اشاره به اینکه قولنج کردن انگشتان دست و پا در بین عموم رواج بیشتری دارد افزود: برخلاف عموم تداوم این کار در درازمدت به تخریب ناحیه مفاصل منتهی می شود.

وی، اظهار داشت: قولنج و یا فشاردادن انگشت درمفصل به بهانه ‌رفع خستگی عوارض سوء و غیر قابل درمان دارد.

این ارتوپد مرکز آموزشی درمانی تخصصی و فوق تخصصی آیت الله موسوی زنجان،با بیان اینکه قولنج انگشتان دست و پادر بین عموم به ویژه جوانان شیوع بیشتری دارد،افزود: تداوم این کار موجب ازبین رفتن مایع مفصلی‌ و آسیب دیدن غضروف های میان مفاصل انگشتان دست و پا در افراد می‌شود.

وی، خاطر نشان کرد: عمده آسیب این اقدام آن است که گاز دی اکسیدکربن را در میان مفاصل آزاد و خلا میان آن راپر می‌کند.

ستاره، با اشاره به اینکه افراد برای پیشگیری از عوارض نامطلوب آن باید نسبت به باند پیچی مفاصل اقدام کنند، خاطر نشان کرد: تداوم این اقدام می تواند به اجتناب از این حرکت وادار کند.
طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: اخبار از قولنج كردن انگشتان، اخبار قولنج كردن انگشتان، تصویر قولنج كردن انگشتان، خبر از قولنج كردن انگشتان، خبر تازه از قولنج كردن انگشتان، خبر جدید از قولنج كردن انگشتان، خبر قولنج كردن انگشتان، خبرهایی ازقولنج كردن انگشتان، خطر قولنج كردن انگشتان، خطرهایی از قولنج كردن انگشتان، در مورد فشاردادن انگشت، در مورد قولنج كردن انگشتان، در مورده قولنج كردن انگشتان، درباره فشاردادن انگشت، درباره قولنج كردن انگشتان، سایت تفریحی، سایت سرگرمی، ضرر فشاردادن انگشت، ضرر قولنج كردن انگشتان، ضررهای فشاردادن انگشت، عکس قولنج كردن انگشتان، فشاردادن انگشت، قولنج كردن انگشتان خطرناک است، میهن98،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon