تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - مطلوب‌ترین نقطه بدن برای خاراندن
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 8 بهمن 1390ایسنا: محققان دریافته‌اند مچ پا بهترین محل برای خاراندن محسوب می شود.

محققان مدرسه پزشکی “ویک فارست” در کارولینای شمالی، شماری از داوطلبان ۲۲ تا ۵۹ ساله را تحت آزمایش قرار دادند.

یگ گیاه خاردار (cowhage) به نواحی ساعد، پشت و مچ پا افراد داوطلب کشیده شد و از این افراد خواسته شد به مدت پنج دقیقه از خاراندن محل سوزش خودداری کنند.

سپس با استفاده از یک برس مخصوص محل سوزش خارانده شد و واکنش افراد مورد ارزیابی قرار گرفت. نتایج این تحقیق نشان داد میزان رضایت افراد از خاراندن مچ پا بسیار بیشتر از پشت و ساعد است.

مچ پا بیشتر در معرض نیش حشرات و میکروب ها قرار دارد و دارای یک منطقه مستعد خارش است و خاراندن این محل حس مطلوبی در فرد ایجاد می کند.
طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: cowhage، اخبار از، اخبار از مطلوب‌ترین نقطه بدن، اخبار از مچ پا، اخبار تازه از مطلوب‌ترین نقطه بدن برای خاراندن، اخبار تازه از مچ پا، اخبار مطلوب‌ترین نقطه بدن، اخبار مطلوب‌ترین نقطه بدن برای خاراندن، اخبار مچ پا، خبر از مطلوب‌ترین نقطه بدن، خبر از مطلوب‌ترین نقطه بدن برای خاراندن، خبر از مچ پا، خبر تازه از مچ پا، خبر جدید از مطلوب‌ترین نقطه بدن برای خاراندن، خبر جدید از مچ پا، خبر جدید ازمچ پا، خبر مطلوب‌ترین نقطه بدن، خبر های جدید از مطلوب‌ترین نقطه بدن، خبرهای تازه ازمطلوب‌ترین نقطه بدن، خبرهایی از مطلوب‌ترین نقطه بدن، خبرهایی از مطلوب‌ترین نقطه بدن برای خاراندن، خبرهایی از مچ پا، در مورد مطلوب‌ترین نقطه بدن، در مورد مطلوب‌ترین نقطه بدن برای خاراندن، در مورد مچ پا، در مورده مطلوب‌ترین نقطه بدن، در مورده مطلوب‌ترین نقطه بدن برای خاراندن، درباره مطلوب‌ترین نقطه بدن، درباره مطلوب‌ترین نقطه بدن برای خاراندن، مطلوب‌ترین نقطه بدن برای خاراندن، مچ پا، کلوب فور یو،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon