تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - زمین‌لرزه در استان مرکزی
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 8 بهمن 1390این مرکز همچنین زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳ و ۶ دهم در مقیاس امواج درونی، در ساعت ۱۶ و ۴۱ دقیقه و ۳۷ ثانیه در حوالی آشتیان (استان مرکزی) ثبت کرده است.
واحدمرکزی خبر: زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴ و ۴ دهم در مقیاس امواج درونی، حوالی داوودآباد در استان مرکزی را لرزاند.مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران؛ این زلزله ساعت ۱۶ و ۲۲ دقیقه و ۲۴ ثانیه رخ داد.

این مرکز همچنین زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳ و ۶ دهم در مقیاس امواج درونی، در ساعت ۱۶ و ۴۱ دقیقه و ۳۷ ثانیه در حوالی آشتیان (استان مرکزی) ثبت کرده است.
طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: اخبار تازه از استان مرکزی، اخبار تازه از زمین‌لرزه، اخبار جدید از استان مرکزی، اخبار جدید از زمین‌لرزه، اخبار زمین‌لرزه، استان مرکزی، جدیدترین اخبار از استان مرکزی، جدیدترین خبر از استان مرکزی، خبر از زمین‌لرزه، خبر از زمین‌لرزه در استان مرکزی، خبر تازه از زمین‌لرزه، خبر جدید از زمین‌لرزه، خبرهایی از زمین‌لرزه، خبرهایی از زمین‌لرزه در استان مرکزی، در مورد استان مرکزی، در مورد زمین‌لرزه، در مورد زمین‌لرزه در استان مرکزی، در مورده استان مرکزی، در مورده زمین‌لرزه، در مورده زمین‌لرزه در استان مرکزی، درباره استان مرکزی، درباره زمین‌لرزه، درباره زمین‌لرزه در استان مرکزی، زمین‌لرزه، زمین‌لرزه در استان مرکزی، کلوب فور یو،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon