تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - شناگر ایرانی به رکورد جهانی رسید
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 7 بهمن 1390محمد حسین کبادی پس از ۳۵ روز ۴۳۲ کیلومتر از طول خلیج فارس شنا کرد و به این ترتیب برای نخستین بار در دنیا این مسافت در این مدت رخ داده و رکود شنای این امدادگر ایرانی در آب های آزاد در کتاب ‘گینس’ به ثبت می رسد.
سرویس ورزشی ـ محمدحسین کبادی (شناگر طول خلیج فارس) از امدادگران جمعیت هلال احمر کشور است که به درجه ایثار رسیده و جزو نیروهای واکنش سریع این جمعیت نیز به شمار می رود.
به گزارش «تابناک»، این امدادگر قرار است مسافت یک هزار و ۲۸۰کیلومتری خلیج فارس را از استان هرمزگان شروع و در مدت ۱۰۰روز تا اروندکنار در استان خوزستان شنا کند.
جالب این که این اقدام برای نخستین بار در دنیا رخ داده و رکود شنای این امدادگر ایرانی در آب های آزاد در کتاب ‘گینس’ به ثبت می رسد.
در ضمن این امدادگر ایرانی با هدف زنده نگه داشتن نام ‘خلیج فارس’ و نمایش اقتدار و توانمندی امدادگران ایرانی انجام شده است.
کبادی در این مورد گفت : در طول این ۳۵ روز تمام مستندات شنا طول خلیج فارس برای ثبت جهانی شنای طول خلیج فارس به مسافت ۱۲۸۰ کیلومتر با تمام جزئیات در اختیار سایت جهانی آب‌های آزاد جهان و گینس قرار گرفت
ارتفاع امواج دریا تا ۲ متر در زمان شنا طول خلیج فارس
وی با بیان اینکه در روزهای اخیر شدت امواج ۲ متری دریا روند شنا را کند کرده است، افزود: خوشبختانه پس از ۳۵ روز شنا ۱۰ درصد از پروژه شنای طول خلیج فارس پیش هستیم و سعی بر آن داریم در روزهای آینده روند شنا در طول خلیج فارس را سرعت دهیم.
کندی شنا در زمان جذر دریا
کبادی تصریح کرد: در زمان جذر و مد روند شنا دستخوش تغییرات می‌شود به طوری که در زمان جذر شنا به سختی صورت می‌پذیرد و بهترین حالت زمانی است که باد از تنگه هرمز به درون خلیج فارس بوزد که آن زمان سرعت شنا بهبود خواهد یافت.
وی با اشاره به عبور از جنگل‌های حرا، اسکله باسعیدو، بندر گنگ و لنگه، بندر آفتاب، اسکله جواد الائمه (ع) و حضور کنونی در بندر پارسیان بیان کرد: ما از امروز از آب‌های استان هرمزگان خارج و وارد آب‌های بوشهر می‌شویم تا در نهایت در روز پنجشنبه با حضور مسئولان استانی و رئیس سازمان امداد و نجات وارد آب‌های منطقه عسلویه شویم.
ارائه روزانه مستندات شنا طول خلیج فارس برای ثبت جهانی
کبادی خاطرنشان کرد: در طول این ۳۵ روز تمام مستندات شنا طول خلیج فارس برای ثبت جهانی شنای طول خلیج فارس به مسافت ۱۲۸۰ کیلومتر با تمام جزئیات در اختیار سایت جهانی آب‌های آزاد جهان و گینس قرار گرفته است.طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: اخبار از محمد حسین کبادی، اخبار تازه از محمد حسین کبادی، اخبار محمد حسین کبادی، اسم شناگر طول خلیج فارس، تصویر دیدنی از محمد حسین کبادی، تصویر زیبا از محمد حسین کبادی، تصویر شناگر طول خلیج فارس، تصویر محمد حسین کبادی، ثبت رکورد شنای طول خلیج فارس، خبر از محمد حسین کبادی، خبر تازه از محمد حسین کبادی، خبر جدید از محمد حسین کبادی، خبر محمد حسین کبادی، خبرهایی از محمد حسین کبادی، در مورد شناگر طول خلیج فارس، در مورد محمد حسین کبادی، در مورده شناگر طول خلیج فارس، در مورده محمد حسین کبادی، رکورد شنای طول خلیج فارس، شناگر ایرانی به رکورد جهانی رسید، شناگر طول خلیج فارس، عکس دیدنی از محمد حسین کبادی، عکس زیبا از محمد حسین کبادی، عکس شناگر طول خلیج فارس، عکس محمد حسین کبادی، محمد حسین کبادی، نام شناگر طول خلیج فارس، کلوب فور یو،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon