تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - دانلود بازی کم حجم و جذاب قلعه مقوایی Cardboard Castle
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 4 بهمن 1390

بازی کم حجم و جذاب قلعه مقوایی Cardboard Castle

 

دانلود بازی کم حجم و جذاب قلعه مقوایی Cardboard Castle برای کامپیوتر

 

دانلود بازی کم حجم و جذاب قلعه مقوایی Cardboard Castle برای کامپیوتر

Cardboard Castle بازی قلعه مقوایی یک بازی بسیار زیبا و فانتری می باشد که تماما توسط مقوا ساخته شده است. داستان این بازی فانتزی مربوط یک شوالیه می باشد که در بیرون قصر زندگی می کند و شما باید این شوالیه را به قصر برسانید . شما در این بازی به جستجوی یتیمان وحشت زده ، دختران بی بضاعت ، نجات مردم از چنگال غولها و در نتیجه تلاش برای آزادی شاهزاده خانم در قلعه ی کاغذی خواهید پرداخت. در طول مسیر این بازی خطرات بسیار باور نکردنی مانند موجودات مخوف، آتش وحشتناک جهنم و گودال های تاریک و تله های متفاوتی وجود دارد و شما با پوشیدن زره های مورد علاقه خود می توانید یک بازی فکری و ماجرایی جذاب را به پایان برسانید. در واقع این بازی به گونه ای است که مثلا در مدت ۳۰ ثانیه باید به سرعت از فکر خود استفاده کنید و موانع را از سر راه شوالیه بردارید، از سوزاندن چوب ها گرفته تا قطع کردن درختان و… گرافیک این بازی نسبتا مناسب می باشد و داستان بسیار جالبی را نیز دنبال می کند و البته این بازی بصورت دو بعدی طراحی شده است .
برچسب ها: بازی با حجم کم، بازی جدید، بازی قلعه مقوایی، بازی های 2012، بازی های جدید 2012، بازی کامپیوتر 2012، بازی کم حجم، بازی کم حجم Cardboard Castle، بازیهای 2012، بهترین بازی های 2012، دانلود بازی Cardboard Castle، دانلود بازی با حجم کم، دانلود بازی با لینک مستقیم، دانلود بازی جدید 2012، دانلود بازی قلعه مقوایی، دانلود بازی های 2012، دانلود بازی های جدید، دانلود بازی های جدید 2012، دانلود بازی های کارتونی، دانلود بازی های کم حجم برای کامپیوتر، دانلود بازی کامپیوتر، دانلود بازی کم حجم، دانلود بازی کم حجم 2012، دانلود بازی کم حجم Cardboard Castle، دانلود بازی کم حجم Cardboard Castle با لینک مستقیم، دانلود بازی کم حجم با لینک مستقیم، دانلود رایگان، دانلود رایگان بازی، قلعه مقوایی،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon