تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - آدامس جویدن ، نتایج امتحانات را بهتر می کند
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 3 بهمن 1390

نتایج یک مطالعه جدید تایید می‌کند دانش آموزانی که پنج دقیقه قبل از شروع جلسه امتحان، آدامس می‌جوند در آزمون‌های درسی خود به مراتب نمرات بهتری کسب می‌کنند.

به گزازش پایگاه اطلاع رسانی مدارس ایران (پاما) و به نقل از باشگاه خبرنگاران افق، سرگی اونی پر، استادیار علوم پزشکی در دانشگاه «سنت لارنس» در این بررسی متوجه شد: اگر دانش آموزان پنج دقیقه قبل از آغاز امتحان آدامس بجوند و این کار را تا ۲۰ دقیقه اول ساعت آزمون ادامه دهند در واقع آدامس جویدن در آنها یک تاثیر انگیزشی ایجاد می‌کند که موجب بهتر شدن نتایج امتحانات آنها می‌شود.

اونی پر می‌گوید: بسیاری از بررسی‌های قبلی نیز تایید می‌کنند که هر نوع فعالیت بدنی می‌تواند در بهبود نتایج امتحانات دانش آموزان تاثیر مثبت داشته باشد بر همین اساس مطالعه جدید نشان می‌دهد که حتی این تحرک ملایم بدنی در حد آدامس جویدن هم می‌تواند همین تاثیر مطلوب را بر جای می‌گذارد.

اونی پر تاکید کرد: این تاثیر فقط به این شرط اعمال می‌شود که حتما پنج دقیقه قبل از آغاز آزمون آدامس بجوید چون اگر در طول آزمون این کار را شروع کنید دیگر بی تاثیر خواهد بود.
طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: آدامس، آدامس جویدن، نتایج امتحانات را بهتر می کند، اخبار آدامس، اخبار آدامس جویدن، اخبار تازه از آدامس، اخبار تازه از آدامس جویدن، اخبار جدید از آدامس، اخبار جدید از آدامس جویدن، اخبار پزشکی، توصیه آدامس جویدن، توصیه پزشکی آدامس جویدن، خبر آدامس، خبر از آدامس جویدن، خبر تازه از آدامس، خبر تازه از آدامس جویدن، خبر جدید از آدامس، خبر جدید از آدامس جویدن، خبرهایی از آدامس جویدن، در مورد آدامس، در مورد آدامس جویدن، سایت تفریحی، سایت سرگرمی، میهن98،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon