تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - ساخت بلندترین چرخ و فلک دنیا در مسکو
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 3 بهمن 1390

طراحی بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان به‌گونه‌ای است که در آن، ۴۸ کابین تعبیه می‌شود که هر کابین ۴۸ نفر را در خود جا می‌دهد و هر ۴۸ دقیقه، یک دور کامل می‌چرخد.

به نقل از ایسنا، طراحی بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان به‌گونه‌ای است که در آن، ۴۸ کابین تعبیه می‌شود که هر کابین ۴۸ نفر را در خود جا می‌دهد و هر ۴۸ دقیقه، یک دور کامل می‌چرخد.

قرار است تا سال ۲۰۱۴ میلادی بلندترین چرخ و فلک دنیا با ارتفاع ۲۲۰ متر در مسکو ساخته شود.

براساس این پروژه، زیر این چرخ و فلک، فضای بازی اسکیت، پارک، باغ زمستانی، فواره‌های آوازخوان و باند فرودگاهی ویژه‌ی نشستن بالگرد ایجاد می‌شود. هزینه‌ی اجرای این پروژه بیش از ۳۰۰میلیون دلار برآورد شده است.

طراحی بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان به‌گونه‌ای است که در آن، ۴۸ کابین تعبیه می‌شود که هر کابین ۴۸ نفر را در خود جا می‌دهد و هر ۴۸ دقیقه، یک دور کامل می‌چرخد.

اکنون چرخ و فلک‌های سنگاپور و لندن بلندترین چرخ و فلک‌های جهان هستند.
طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: اخبار بزرگ‌ترین چرخ و فلک، اخبار بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، اخبار تازه از بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، اخبار طراحی بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، اخبر جدید از بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، بزرگ‌ترین چرخ و فلک، بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، بلندترین چرخ و فلک دنیا، تصاویر بزرگ‌ترین چرخ و فلک، تصویر بزرگ‌ترین چرخ و فلک، تصویر بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، تصویر بلندترین چرخ و فلک دنیا، خبر از بزرگ‌ترین چرخ و فلک، خبر از بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، خبر از بلندترین چرخ و فلک دنیا، خبر از طراحی بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، خبر بزرگ‌ترین چرخ و فلک، خبر بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، خبر تازه از بلندترین چرخ و فلک دنیا، خبر تازه ازبزرگ‌ترین چرخ و فلک، خبر جدید از بزرگ‌ترین چرخ و فلک، خبر جدید از طراحی بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، خبر طراحی بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، خبر چدید از بلندترین چرخ و فلک دنیا، خبرهایی از بزرگ‌ترین چرخ و فلک، خبرهایی از بلندترین چرخ و فلک دنیا، خبرهایی از طراحی بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، در مورد بزرگ‌ترین چرخ و فلک، در مورد بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، در مورد بلندترین چرخ و فلک دنیا، ساخت بلندترین چرخ و فلک دنیا در مسکو، سایت تفریحی، سایت سرگرمی، طراحی بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، عکس بزرگ‌ترین چرخ و فلک، عکس بزرگ‌ترین چرخ و فلک جهان، عکس بلندترین چرخ و فلک دنیا، میهن98 ،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon