تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - شکایت مارادونا از پسر بچه ۱۲ ساله
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 29 دی 1390مارادونا قصد دارد از یک پسربچه ۱۲ ساله به دلیل فروش امضایش، شکایت کند.

جذاب نیوز: به نقل از روزنامه اماراتی البیان، دیه گو مارادونا ستاره فوتبال که هم اکنون مسئولیت مدیرفنی تیم فوتبال الوصل امارات را برعهده گرفته، ناراحتی و ناخرسندی شدید خود را از بابت این موضوع اعلام کرده است.

یک پسر بچه سوئدی مقیم دبی قصد دارد امضای شخصی مارادونا را به فروش بگذارد. او با انتشار آگهی در روزنامه، امضای مارادونا را به قیمت حدود ۹۴ دلار به فروش گذاشته است.

مارادونا در این باره گفت : موضوع را به مدیریت تیم الوصل اطلاع می دهم تا آنها اقدامات حقوقی لازم را در این باره بگیرند.

روزنامه البیان پیش بینی کرده است مدیریت تیم الوصل این پسربچه ۱۲ ساله و خانواده اش را تحت پیگیری قانونی قرار بدهند زیرا این نوجوان بدون داشتن اجازه قانونی، امضای مارادونا را به فروش گذاشته است.

این نوجوان نیز در توجیه این اقدام گفته به تجارت علاقه مند است و قصد دارد امضای ستاره های دیگر فوتبال را هم به فروش بگذارد.

منبع : جذاب نیوز
طبقه بندی: فوتبال، 
برچسب ها: اخبار شکایت مارادونا از پسر بچه 12 ساله، اخبار مارادونا، تصاویر مارادونا، تصاویری از مارادونا، تصویر جدید مارادونا، تصویر مارادونا، تصویر مارادونا جدید، خبر شکایت مارادونا از پسر بچه 12 ساله، خبر مارادونا، داستان شکایت مارادونا از پسر بچه 12 ساله، داستان مارادونا، دلایل شکایت مارادونا از پسر بچه 12 ساله، دلیل شکایت مارادونا از پسر بچه 12 ساله، سر بچه سوئدی، سوئد، شکایت مارادونا از پسر بچه 12 ساله، علت شکایت مارادونا از پسر بچه 12 ساله، عکس جدید مارادونا، عکس مارادونا، عکس مارادونا جدید، عکسهای مارادونا، عکسهایی از مارادونا، ماجراهای مارادونا، ماجرای شکایت مارادونا از پسر بچه 12 ساله، ماجرای مارادونا، مارادونا، کلوب فور یو،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon