تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - نماینده ایرانی باشگاه بارسلونا در دفتر کفاشیان
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 1 دی 1390

به نقل از سایت گل – باشگاه بارسلون اسپانیا در راستای توسعه سرمایه‌گذاری برای تربیت بازیکنان فوتبال از طریق تاسیس مدارس فوتبال در کشورهای مختلف همواره پیش‌قدم بوده و در این کار بسیار توانمند است. در همین راستا قاره پهناور آسیا با توجه به استعدادهایی که در آن وجود دارد، یکی از بهترین مکان‌ها برای سرمایه‌گذاری و تربیت بازیکن از طریق مدارس فوتبال است.

بارسلون در شرق آسیا از جمله کشورهایی مثل کره، ژاپن و… سرمایه‌گذاری‌هایی انجام داده و جواب گرفته است، حالا این باشگاه بزرگ پس از عقد قرارداد سنگین مالی با قطری‌ها و ایجاد روابط متقابل که یکی از آنها تاسیس و توسعه مدارس فوتبال در کشورهای خاورمیانه و خلیج‌فارس است، نیم‌نگاهی هم به ایران دارد.
شرکت کاوار بارسا با مدیریت یک ایرانی به نام مجید نیرومند که متخصص در امور ورزشی از جمله تجهیزات و ساخت
ایران یکی از شورهای پرقدرت و دارای مسابقه در فوتبال آسیا است، به همین جهت باشگاه بارسلون می‌خواهد در ایران برای تربیت بازیکن سرمایه‌گذاری کند.
مجید نیرومند به عنوان نماینده رسمی این باشگاه جلسه‌ای را با علی کفاشیان، رییس فدراسیون و سردار عزیز محمدی، رییس اتحادیه فوتبال درباره تاسیس مدارس فوتبال بارسلون در محل فدراسیون فوتبال برگزار کرده که بسیار موفقیت‌آمیز بوده و مدیران ارشد فدراسیون از آن استقبال کرده‌اند.
نیرومند با توضیح بیشتر درباره تاسیس مدارس فوتبال بارسلون و نیز شرایط آن و زیرساخت‌هایی که باید انجام شود، گفت: «حضور باشگاه‌های بزرگ جهان در ایران ملزم شناخت ابتدایی آنها از فوتبال ماست. وقتی که این شناخت براساس روابط متقابل انجام شود، درنهایت آنها به سرمایه‌گذاری در ایران ترغیب می‌شوند. من به عنوان یک ایرانی این شناخت اولیه را به وجود آورده‌ام، سپس در مرحله بعدی داشتن استعدادهای لازم و نیز زیرساخت‌های فوتبال است که خوشبختانه فوتبال ایران استعداد لازم را دارد و احتیاج به پرورش‌دهنده‌های خوب دارد. شرکت ما (کاور بارسا) که کارشناس در زمینه ورزش به‌خصوص فوتبال است، در زمینه‌های نقل و انتقالات، راه‌اندازی تورنمنت‌های ورزشی و خرید و فروش تجهیزات و تاسیس مدارس فوتبال تخصص دارد. ما به عنوان اولین شرکت واسطه بارسلونا می‌خواهیم مدارس فوتبال بارسلون را در ایران راه‌اندازی کنیم که خوشبختانه پس از جلسه‌ای که با آقایان کفاشیان و عزیز محمدی داشتم، ضمن استقبال از این طرح خواستار راه‌اندازی این مدارس در ایران شدند.
آقایان کفاشیان و عزیز محمدی راه افتادن این پروژه را به نفع و پیشرفت فوتبال ایران می‌دانند، چرا که در مرحله اول این مدارس در تهران استارت می‌خورد، سپس به اعزام بازیکنان جوان و نوجوان به اسپانیا و باشگاه مدارس فوتبال بارسلون می‌انجامد. به عنوان مثال می‌توانم از کشور ژاپن نام ببرم که آنها هم با همین متد شروع کردند و الان سالانه ۷۰۰ تا ۸۰۰ بازیکن به اسپانیا و بارسلون می‌فرستند تا بازیکن تربیت کنند؛ به جز مدارس خودشان در ژاپن! ما هم می‌خواهیم در ایران ابتدا با ۲۰ بازیکن مستعد شروع کنیم و آنها را به اسپانیا و بارسلون بفرستیم و پس از انجام موفقیت در اولین قدم برای مراحل بعد قدم‌های بزرگتری برداریم.»
مکان‌های ورزشی، مشاوره، واردات و صادرات اقلام ورزشی است، می‌خواهد به عنوان نماینده رسمی باشگاه بارسلون اسپانیا در ایران مدارس فوتبال بارسلون را تحت نظارت این باشگاه تاسیس کند.

مجید نیرومند حتی از تاریخ شروع مدارس فوتبال بارسلون در ایران خبر می‌دهد و می‌گوید: «طبق برنامه‌ای که به فدراسیون داده‌ایم، می‌خواهیم از تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۱۲ تا ۱۹ فوریه ۲۰۱۲ اولین قدم را برداریم. این کار کاملا قانونی است، فدراسیون فوتبال، سفارت اسپانیا، آکادمی فوتبال ایران و باشگاه بارسلون، همه و همه در جریان هستند و قرار است با انجام کارهای مقدماتی این طرح را عملی کنیم تا فوتبال ایران هم به دروازه‌های اروپا و باشگاه بزرگ بارسلون برسد.»طبقه بندی: مطالب جالب،  فوتبال، 
برچسب ها: اخبار باشگاه بارسلونا، اخبار نماینده ایرانی باشگاه بارسلونا در دفتر کفاشیان، اخبارهایی از باشگاه بارسلونا، اخبارهایی از نماینده ایرانی باشگاه بارسلونا در دفتر کفاشیان، ایران و باشگاه بارسلونا، باشگاه بارسلونا، باشگاه بارسلونا و ایران، باشگاه بارسلونا و تیم ایرانی، باشگاه بارسلونا و تیمهای ایرانی، تصاویر باشگاه بارسلونا، تصاویر نماینده ایرانی باشگاه بارسلونا در دفتر کفاشیان، تصاویری از باشگاه بارسلونا، تصویر باشگاه بارسلونا، تصویر نماینده ایرانی باشگاه بارسلونا در دفتر کفاشیان، تیم ایرانی و باشگاه بارسلونا، تیمهای ایرانی و باشگاه بارسلونا، جدیدترین تصاویر باشگاه بارسلونا، جدیدترین عکسهای باشگاه بارسلونا، خبر باشگاه بارسلونا، خبر نماینده ایرانی باشگاه بارسلونا در دفتر کفاشیان، خبرهایی از باشگاه بارسلونا، خبرهایی از نماینده ایرانی باشگاه بارسلونا در دفتر کفاشیان، سایت تفریحی کلوب فور یو، عکس باشگاه بارسلونا، عکسهای باشگاه بارسلونا، عکسهای نماینده ایرانی باشگاه بارسلونا در دفتر کفاشیان، عکسهایی از باشگاه بارسلونا، نماینده ایرانی باشگاه بارسلونا در دفتر کفاشیان، کلوب فور یو،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon