تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - آقای گل لیگ ایرلند و مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 1 دی 1390

به نقل از سایت گل- مسولان باشگاه پرسپولیس برای تقویت خط حمله تیم فوتبال خود در نیم فصل دوم آقای گل لیگ ایرلند را به تهران آورده اند تا با او قرارداد امضا کنند.
ایمن زاید بازیکن ۲۸ ساله دو رگه از پدر و مادری اهل لیبی و تونس در ایرلند متولد شده و فوتبال خود را در یک آکادمی در دوبلین شورع کرده است. او دو سال را در تیم جوانان لسترسیتی انگلیس بازی کرد و سپس دوباره به ایرلند بازگشت تا فوتبال حرفه ای خود را با برای واندرز شروع کند. او در این تیم طی ۴ فصل در ۱۰۶ بازی ۵۴ گل به ثمر رساند و سپس به تیم دروگهد یونایتد پیوست و طی ۳ فصل در این تیم ۷۱ بازی ۲۰ گل زد. زاید سپس به اسپورتینگ فینگال پیوست و در ۵۴ بازی ۲۱ گل برای این تیم زد. این بازیکن دورگه در فصل گذشته برای تیم دری سیتی بازی کرد و با ۲۲ گل آقای گل لیگ ایرلند شد و جایزه بهترین بازیکن سال را نیز به خود اختصاص داد.
زاید برای تیم زیر ۲۱ سال ایرلند بازی کرده، اما برای رده بزرگسالان تیم ملی لیبی را انتخاب کرد. او هفته قبل در بازی های کشورهای عربی در قطر دو بازی برای لیبی انجام داده و پس از حذف تیم ملی کشورش، مستقیماً راهی تهران شده است.
نکته جالب اینکه ایمن زاید نویسنده ورزشی هم هست و در سایت لیگ ایرلند یک ستون هفتگی دارد!طبقه بندی: مطالب جالب،  فوتبال، 
برچسب ها: آقای گل لیگ ایرلند و مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، اخبار آقای گل لیگ ایرلند و مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، اخبار باشگاه پرسپولیس، اخبار مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، اخبار نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس، اخبار نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در نیم فصل، اخبار نیم فصل باشگاه پرسپولیس، ایمن زاید، باشگاه پرسپولیس، تصاویر آقای گل لیگ ایرلند و مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، تصاویر باشگاه پرسپولیس، تصاویر ر، تصاویر مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، تصاویری از آقای گل لیگ ایرلند و مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، تصاویری از ایمن زاید، تصویر آقای گل لیگ ایرلند و مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، تصویر ایمن زاید، تصویر باشگاه پرسپولیس، تصویر مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، خبر آقای گل لیگ ایرلند و مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، خبر باشگاه پرسپولیس، خبر جذب ایمن زاید توسط پیروزی، خبر جذب ایمن زاید توصط پرسپولیس، خبر رفتن ایمن زاید به پرسپولیس، خبر رفتن ایمن زاید به پیروزی، خبر مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، خبر نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در نیم فصل، خبر نقلو انتقالات باشگاه پرسپولیس، خبر پیوستن مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، خبرهای باشگاه پرسپولیس، خبرهای مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، خبرهای نیم فصل باشگاه پرسپولیس، خبرهایی از آقای گل لیگ ایرلند و مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، عکس آقای گل لیگ ایرلند و مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، عکس ایمن زاید، عکس باشگاه پرسپولیس، عکس مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، عکسهای آقای گل لیگ ایرلند و مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، عکسهای ایمن زاید، عکسهای باشگاه پرسپولیس، عکسهای مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، عکسهایی از ایمن زاید، لیگ ایرلند، مهاجم تیم ملی لیبی، مهاجم تیم ملی لیبی در پرسپولیس، نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در نیم فصل، نیم فصل در ر،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon