تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - فرهاد مجیدی به الغرافه قطر پیوست + عکس
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 1 دی 1390

مهاجم تیم فوتبال استقلال تا پایان فصل ۱۲ – ۲۰۱۱ مسابقات فوتبال لیگ قطر به تیم الغرافه پیوست.


فرهاد مجیدی که بتازگی اعلام کرده بود در نظر دارد به دلیل مشکلات خانوادگی فوتبال خود را در امارات یا قطر دنبال کند سر از تیم فوتبال الغرافه قطر درآورد.

بر پایه گزارش سایت الغرافه، باشگاه قطری تا پایان این فصل از رقابتها با مجیدی به توافق رسیده و وی از ماه ژانویه برای این تیم به میدان خواهد رفت. فرهاد مجیدی در تیم فوتبال الغرافه جایگزین محمدرضا خلعتبری دیگر بازیکن ایرانی این تیم شده است.

طبق اعلام سایت باشگاه الغرافه، مجیدی یکی از برجسته‌ترین مهاجمان فوتبال ایران است که فوتبال خود را از سال ۱۹۹۵ از بهمن آغاز کرد و پس از دو سال حضور در این تیم به استقلال پیوست.

مجیدی سابقه بازی در تیمهای راپیدوین اتریش، العین و الوصل امارت را نیز در کارنامه دارد. تیم الغرافه قطر در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس ایران همگروه است.
منبع : خبرگزاری مهر
طبقه بندی: مطالب جالب،  فوتبال، 
برچسب ها: اخبار فرهاد مجیدی، اخبار فرهاد مجیدی در الغرافه قطر، اخبار پیوستن فرهاد مجیدی به الغرافه قطر، اخبارهای فرهاد مجیدی در الغرافه قطر، اخبارهایی از فرهاد مجیدی در الغرافه قطر، بازی فرهاد مجیدی، تصاویر فرهاد مجیدی، تصاویر فرهاد مجیدی در الغرافه قطر، تصویر فرهاد مجیدی، تصویر فرهاد مجیدی در الغرافه قطر، تصویر پیوستن فرهاد مجیدی به الغرافه قطر، تیم جدید فرهاد مجیدی در امارات، تیم جدید فرهاد مجیدی در قطر، تیمهای جدید فرهاد مجیدی، خبر فرهاد مجیدی، خبر فرهاد مجیدی در الغرافه قطر، خبر پیوستن فرهاد مجیدی به الغرافه قطر، خبرهای فرهاد مجیدی در الغرافه قطر، خبرهایی از فرهاد مجیدی در الغرافه قطر، دلایلی در مورد رفتن فرهاد مجیدی از استقلال، دلیل رفتن فرهاد مجیدی از استقلال، دلیلهای رفتن فرهاد مجیدی از استقلال، سایت کلوب فور یو، علت رفتن فرهاد مجیدی از استقلال، علتهای رفتن فرهاد مجیدی از استقلال، عکس فرهاد مجیدی، عکس فرهاد مجیدی در الغرافه قطر، عکس پیوستن فرهاد مجیدی به الغرافه قطر، عکسهای فرهاد مجیدی، عکسهای فرهاد مجیدی در الغرافه قطر، فرزندان علی کریمی با لباس بارسلونا در تمرین پرسپولیس/عکس، فرهاد مجیدی، فرهاد مجیدی به الغرافه قطر، فرهاد مجیدی به الغرافه قطر پیوست، فرهاد مجیدی در الغرافه قطر،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon