تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - نتیجه ای باور نکردنی در داربی شهر منچستر
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 2 آبان 1390
منچستریونایتد با قبول شکست ۶ بر یک مقابل چشمان ۷۵ هزار هوادار سرخ‌پوش ورزشگاه اولدترافورد مقابل رقیب همشهری تحقیر شد تا علاوه بر باختن داربی، شانس رسیدن به صدر جدول را هم از دست بدهد.
در ادامه هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس و در حالی که تمام نگاه‌ها به ورزشگاه اولدترافورد و داربی شهر منچستر دوخته شده بود شاگردان فرگوسن مقابل رقیب سنتی با نتیجه‌ی ۶ بر یک تن به شکست دادند. بالوتلی و ژکو هر کدام دو بار و داوید سیلوا و سرخیو آگرو هر کدام یک بار برای شاگردان مانچینی در این دیدار گلزنی کردند. تک گل منچستریونایتد را هم درن فلچر به ثمر رساند.
منچسترسیتی در این بازی برای رسیدن به گل نخست ۲۲ دقیقه بیشتر منتظر نماند. ماریو بالوتلی روی کار خوب تیمی با ضربه بغل پا توپ را به گوشه دروازه فرستاد.
تلاش شیاطین سرخ برای زدن گل تساوی در نیمه نخست تنها چند شوت از راه دور بود که جو هارت با جایگیری مناسب، اجازه هنرنمایی به مهاجمان این تیم را نداد.
در نیمه دوم و در دقیقه ۴۷ بازی خطای جانی اوانس در پشت محوطه جریمه باعث ۱۰ نفره شدن منچستریونایتد شد تا این تیم در حضور هواداران خودی کار دشوارتری برای بازگشت به بازی داشته باشد.
در دقیقه ۶۰ ماریو بالوتلی روی یک کار تیمی عالی گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند. حرکت تماشایی سیلوا و پس از آن پاس رو به جلوی جیمز میلنر مهاجم سیاه‌پوست ایتالیایی را با دروازه خالی روبه‌رو کرد و بالوتلی هم با انجام ساده‌ترین کار ممکن دروازه خالی را گشود. در حالی که به نظر می‌رسید شاگردان فرگوسن کاملا بازی را از دست داده‌اند، منچسترسیتی برای زدن گل‌های بیشتر همچنان در تکاپو بود تا در شب درخشش بالوتلی، آگرو هم نامش را در فهرست گلزنان به ثبت برساند.
هواداران مغموم منچستریونایتد که امیدی به تغییر نتیجه بازی نداشتند، رفته رفته ورزشگاه را از دقیقه ۷۵ بازی ترک می‌کردند. فیروزه‌ای پوشان شهر منچستر می‌توانستند حتی اختلاف را بیشتر کنند. دارن فلچر با گلزنی در دقیقه‌ی ۸۱ تنها توانست اندکی از سنگینی شکست کم کند. هرچند ادین ژکو اجازه نداد اختلاف کم شده و در دقیقه‌ی ۹۰ گل چهارم را به ثمر رساند. سیلوا هم گل پنجم را در دقایق تلف شده به ثمر رساند. ژکو البته دست بردار نبود و در آخرین دقیقه‌ی تلف شده گل ششم را هم وارد دروازه کرد.طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد سال 2011.، بالوتلی، برد منچستر سیتی، برد منچستر سیتی مقابل منچستر یونایتد، بهترین نتیجه بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، تصاویر بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، تصویر بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، تصویرهای بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، دانلود بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، دانلود جدید بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، دانلود فیلم گلهای بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، دانلود کلیپ گلهای بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، دانلود گلهای بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، داوید سیلوا، درن فلچر، زننده گلهای بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، سرخیو آگرو، شهر منچستر، عکس آگرو، عکس بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، عکس بالتلی، عکس سیلوا، عکس گلهای بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، عکسهای بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، فرگوسن، فیلم بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، لیگ برتر فوتبال انگلیس، ماریو بالوتلی، مانچینی، منچستر، منچستر سیتی، منچسترسیتی، منچستریونایتد، نتایج بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، نتیجه ای باور نکردنی در داربی شهر منچستر، نتیجه بازی بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد سال 2011، نتیجه بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، نتیجه جدید بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، نتیجه‌ی ۶ بر یک، ورزشگاه اولدترافورد، ویدیوی بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، ژکو، کلیپ بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد، گلهای بازی منچستر سیتی و منچستر یونایتد،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon