تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - پیرترین قاتل جهان
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 10 مهر 1390

پلیس اعلام کرده که جسد جانی رایس ۵۳ ساله را در حالی‌که گلوله‌ای به سینه‌اش خورده بوده در کف خانه پیدا کرده است.

ک پیرزن ۹۶ ساله ویلچری در فلوریدا با شلیک به خواهرزاده‌اش با یک کلت مگنوم به کهنسال‌ترین متهم به قتل فلوریدا تبدیل شده است.

به گزارش فارس، پلیس اعلام کرده که جسد جانی رایس ۵۳ ساله را در حالی‌که گلوله‌ای به سینه‌اش خورده بوده در کف خانه پیدا کرده است.

چند ساعت پس از شلیک آماندا رایس استیونسون ۹۶ ساله توسط پلیس بازداشت شده و متهم به قتل عمد می‌شود.

به گزارش نیویورک دیلی بر اساس اعلام پلیس شلیک به مقتول در پی یک اختلاف داخلی صورت گرفته است. همسایه‌ها گفته‌اند که رایس و همسرش دبورا از وضعیت خاله خود که رفتارهای خشونت باری را داشته نگران و هراسناک بوده اند.

به گفته یکی از همسایه ها آنها قصد داشتند که به وی کمک کرده و در حالیکه ترسیده بودند او را از خانه خارج کنند اما موفق نشدند.

استیونسون دست کم ۲ دوبار در گذشته نیز بازداشت شده بود یک بار در سال ۱۹۹۵ به دلیل آتش افروزی عمدی و یک بار در سال ۲۰۰۷ به دلیل صدور چک بی محل.

برخی گمانه زنی ها از ابتلای این زن کهنسال به جنون حکایت دارد.

با تشكر از سایت:www.cloob4u.ir
طبقه بندی: مطالب جالب، 
برچسب ها: آماندا رایس استیونسون، استیونسون، تصاویری از پیر زن، تصویر جدید پیر زن، تصویر پیر زن، جانی رایس، زن، زنها، عکس جدید پیر زن، عکس پیر ترین قاتل جهان، عکس پیر زن، عکس پیرزن ترین قاتل جهان، عکسهایی از پیر زن، فلوریدا، نیویورک دیلی، پیر، پیر ترین قاتل دنیا، پیر ترین قاتل دنیا و جهان، پیر زن ها، پیرترین قاتل جهان، پیرترین قاتل جهان کیست، پیرزن، پیرزن ترین قاتل دنیا، کلت مگنوم، کهنسال‌ترین متهم، کهنسال‌ترین متهم به قتل،
دنبالک ها: پیرترین قاتل جهان،
ارسال توسط محمد حسن سرشار پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon