تبلیغات
.:::چهارشنبه سوری:::. - متهم به قتل متواری چهارشنبه سوری را شناسایی كنید
به اولین و کامل ترین و بزرگترین وبلاگ در مورد چهارشنبه سوری خوش آمدید.من محمد حسن سرشار پور هر روز مطالب و عکسها و فیلمهای گوناگونی از روز چهارشنبه سوری در این وبلاگ گرداوری میکنم.آدرس اصلی ما : 4shanbesoory.tk می باشد.

http://www.pix2fun.net/wp-content/uploads/Untitled-2.gif


پلیس آگاهی تهران از مردم خواست، قاتلی را كه در چهارشنبه سوری سال 87، فردی را با نارنجك دستی به قتل رسانده بود را شناسایی كنند.

به گزارش ایسنا ماموران نیروی انتظامی در عصر آخرین چهارشنبه سال 87، از طریق تماس مردمی در جریان نزاع دست‌جمعی منجربه مرگ جوان بیست ساله‌ای به نام «امین امان الهی» قرار گرفتند.

با حضور ماموران در صحنه حادثه واقع درخیابان سرچشمه آنان دریافتند، حادثه میان مقتول و یک جوان ناشناس بر سرموضوعی ساده رخ داده است كه در حین درگیری جوان ناشناس، یک نارنجک دستی از کوله پشتی‌اش درآورد و به طرف امین و دوستانش انداخته و به سرعت از محل حادثه متواری ‌شد كه امین دراثر سوختگی شدید در بیمارستان جان خود را از دست داد.

با تشكیل پرونده قتل، پرونده برای انجام تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی تهران بزرگ، ارجاع داده شد و شناسایی جوان ناشناس پرتاب‌كننده نارنجك در دستور كار، کارآگاهان قرار گرفت؛ اما ازآنجائی ‌که این فرد ناشناس بوده؛ كسی قادر به شناسائی وی نشد.

تحقیقات ادامه داشت و حتی تصویر بدست آمده ازاین جوان كه توسط دوربین مداربسته بانک ثبت شده بود نیز به علت دوری فاصله، نتوانست کمکی به کارآگاهان در شناسائی جوان متهم به قتل كند.

سرهنگ سعید لیراوی معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت با اعلام این خبر گفت: بازپرس هنرمند با توجه به اینکه بررسی‌های کارآگاهان در شناسائی متهم متواری نتیجه‌ای نداده است، دستور چاپ تصویر بدون پوشش این متهم را صادر كرده است .

وی از شهروندان تهرانی به ویژه ساکنان شمال شرق تهران درخواست كرد تا هرگونه اطلاعی از هویت یا مخفیگاه متهم به قتل دارند، مراتب را به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی یا شعبه چهارم دادسرای جنائی تهران یا شماره تلفن 51055510 اعلام كنند.
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار چه تیمی هستی؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نظر سنجی 2

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

وبلاگicon